De eerste spam je blog van het nieuwe jaar! Het leek me weer eens tijd om jullie de kans te geven om je blog te spammen. Dus klik snel door en spam je blog!
Ik zou het erg leuk vinden als je mij volgt op mijn socialmedia kanalen of je misschien aanmeld voor mijn nieuwsbrief. Met deze nieuwsbrief krijg je elke week de alle nieuwste berichten in je mailbox. Dit zijn mijn socialmedia kanalen:
Laat hieronder je blog link en de link naar eventueel je socialmedia kanalen achter en ik neem een kijkje! Spam je blog!
Trouwens hebben jullie ook opgemerkt dat ik mijn blogs nu om 8:00 ’s ochtends publiceer? Ik test dit even uit en ik ben benieuwd of dit een beter tijdstip is, voor jullie, maar ook voor mijzelf.
Volg mij via: Bloglovin | Facebook | Instagram | Twitter | Pinterest
Super lief! Ik heb een beautyblog (en heb hetzelfde WordPress theme, deze is populair) op http://www.matteandshimmer.nl
Tegenwoordig houd ik me ook bezig met Instagram, waar je me kan vinden onder matteshimmer
Dankjewel 😀
Ik volg je op instagram!
Wat leuk! Ik heb een life(style) blog met een vleugje nagellak op http://perfectimperfections.be
Instagram gebruik ik het meest qua social media, daar kan je me vinden onder perfectimperfectionsBE 🙂
Altijd leuk om te mogen spammen 🙂
Ik ben Eva en ik blog op http://www.mymerrymorning.nl . Op mijn blog schrijf ik voornamelijk over fashion en lifestyle maar wel allemaal op een persoonlijke manier. Ook is mijn blog een soort van dagboek waar ik om de zoveel tijd deel wat ik meemaak op stage en met vrienden 🙂
Ik ga nu jou Bloglovin&Twitter volgen en je Pinterest bekijken~
Heee!
Ik blog op http://www.improudtobe.nl .
Een blog over psychologie en hersenspinsels + de beste tips en tricks!
Ik gebruik facebook het meest!:
https://www.facebook.com/improudtoblog
Tuurlijk kun je me ook vinden op instagram!
improudtobe_ waar ik in thema’s leuke foto’s post!
Hi, ik ben een reisleidster die meestal in het buitenland blogt en vlogt en natuurlijk ook men reisjes komen in de aandacht
Instagram cathyvangheluwe
Twitter Me_Caty